Tot just passats tres mesos de la fundació del Vasconia,  els srs. Rigau i Rovirosa, dos dels nostres socis, van proclamar-se campions del primer campionat d’Espanya organitzat per la Real Confederació Espanyola d’Athletisme (encara no existia la Federació Espanyola de Pilota) a Donosti. Des d’aquesta data fins a l’actualitat la presència del club a les competicions d’àmbit estatal ha estat una constant.

Fins a dia d’avui, anualment es competeix el Campionat de Catalunya i el campionat social del Club Vasconia.

Consulta el Calendari, les parelles i els resultat

RESULTATS
ÚLTIMA JORNADA: 12/05/2019

3a Cat-11h

 Gisela Valentino 33 vs 35 Alex Raquel

2a Categoria 12h 

Tom Edgar 32 vs 35 Gisela Marcos

2a Categoria

Del Canto (supl.) Azkarate 35 vs 25 Mariona Solano

3a Cat

Dani Artur 35 vs 33 Carla Ainara

 

PROPERS PARTITS

19/05/2019

CAMPIONAT SOCIAL
 

10h 

11h 

12h 

 

RESULTATS
ÚLTIMA JORNADA: 5/05/2019

3a Cat-10h

 Carla Ainara 32 vs 35 Naroa Arnau

3a Cat 11 h

Lalo (supl.) Artur  31 vs 35 Alex Raquel

2a Categoria 12h

Tom Edgar 27 vs 35 Dídac Del Canto(supl.)

 

JORNADA: 29/04/2019
INICI CAMPIONAT SOCIAL

3a Cat-10h

Roger Joan 26 vs 35 Alex Carla(supl.)

3a Cat 11 h

Dani Carla(supl.) 30 vs 35 Naroa Arnau

2a Categoria12h

 Tom – Edgar  27 vs  35 Del Canto (supl.) Azkarate

2a Categoria 13h

Marcos Gisela 34 vs 35 Dídac Urko (supl.)

 

JORNADA: 31/03/2019
FINAL CAMPIONAT CATALUNYA

 

Final Infantil

Dani Ainara 25  vs 23 Arnau Roger

Final 2A

     Mariona Carles 35 vs 23 Dídac Solano

Final 3A

 Gisela Arnau 30 vs 35 Dani Marcos

Semifinal 1A

Victor Fausto 35 vs 23 Hector Marcos

JORNADA: 24/03/2019

Semifinal 3a

Naroa Carles 31  vs 35 Dani Ainara

Semifinal 3a

     Gisela Arnau 35 vs 20 Alex Joan

Semifinal 2a

 Mariona Carles 35 vs 32 Tom Edgar

Semifinal 2a

Dídac Solano 35 vs 22 Manu Marcos

 

JORNADA: 17/03/2019

3a Cat-10h

Naroa Carles25 vs 18 Artur Fede

3a Cat 10.45 h

Alex Joan 11 vs 25 Dani Marcos

2a Categoria11.30h

 Dídac Solano 35 vs 22 Tom – Edgar

1a 12.15h

Adrià Edgar 30 vs 35 Hector Marcos

Semifinal inf 1

Gisela Naroa 23 25  Dani Ainara

Semifinal inf 2

Carla Artur 24  vs  25 Arnau Roger

JORNADA: 10/03/2019

3ªCategoria -10h

Alex Joan  35 vs 33 Dani Marcos

Infantil 10.45 h

Alex Dani (supl.) 11 vs 25 Raquel Joan

3a Categoria11.30h

Naroa Carles 35 vs 30 Lalo(Supl.) Ainara

Infantil 12.15h

Naroa Gisela 25 vs 19 Alex Dani (supl.)

2ª Categoria 13h

Pere Urko  25 vs 35 Mariona Carles

JORNADA: 03/03/2019

3ªCategoria -10h

Alex Joan  35 vs 27 Ainara Lalo(supl.)

2ªCategoria 10.45 h

Pere Urko 32 vs 35 Del Canto(supl.) Solano

Infantil 11.30h

Arnau Roger  21 vs 25 Carla Artur

Infantil 12.15h

Carla Artur 25 vs 24 Arnau(supl.) Raquel (supl.)

2ª Categoria 13h

Arnau Roger 25 vs 17 Carla (supl.) Ainara

JORNADA: 10/02/2019

3ªCategorai -10h

Lalo Carles  35 vs 34 Gisela Arnau

3ªCategoria 10 -11h

Carla Ainara 31 vs 35 Fede Artur

Infantil 11 -12h

Ainara Gisela 25 vs 15 Carla Artur

1ª Categoria 12 -13h

Unai Ismael 24 vs 35 Victor Fausto

2ª Categoria 13-14h

Manu Marcos 35 vs 25 Tom Edgar

JORNADA: 3/02/2019

Infantil   9 -10h

Joan Raquel 17 vs 25 Carla Artur

3ªCategoria 10 -11h

Gisela Arnau 35 vs 16 Fede Artur

Infantil 11 -12h

Dani Ainara 11 vs 25 Naroa Gisela

2ª Categoria 12 -13h

Tom Edgar 35 vs 34 Urko Pere Abelló

2ª Categoria 13-14h

Mariona Carles 35 vs 24 Gisela(supl.) Marcos 

JORNADA: 27/01/2019

 

Infantil   9 -10h

Arnau Roger 35 vs 25 Joan Raquel

Infantil 10 -11h

Alex Dídac 18  vs 25 Arnau Roger

2ª Categoria 11 -12h

Manu Azkarate (supl) 12 vs 35 Dídac P. Solano

3ª Categoria 12 -13h

Alex Joan 35 vs 19 Fede Artur

JORNADA 20/01/2019

Infantil                                10h – 11h

Arnau23 vs 21Naroa
RogerGisela
2ª Categoria                      11h-12h
Urko16vs35 Marcos
Pere Abelló  Del Canto
2ª Categoria                      12h – 13h
Tom32vs35Mariona 
EdgarCarles
3ª Categoria                       13h – 14 h
Dani16vs25Carla
AinaraArtur
JORNADA 13/01/2019

 

3ª Categoria                                  9h-10h 

Naroa35 vs 20Alex
CarlesJoan
Infantil 10 h – 11h
Dani 25vs12 Joan 
AinaraRaquel
3ª Categoria 11h – 12h
Arnau35vs7Ainara 
GiselaArtur
1ª Categoria                       12h – 13 h
Fausto35vs27Marcos
VictorHector
JORNADA 9/12/18
1ª Categoria                        
Sergi22vs35Unai
CabauIsmael
1ª Categoria                        
Marcos25vs35Unai
HectorIsmael
JORNADA 2/12/18

11H-12H : LLIURE

1ª Categoria                        12h – 13h 
Sergi31vs35Marsol
CabauFausto
JORNADA 25/11/18

Infantil 10h – 11h

Sergi11vs25Carla
Marc (supl.)Artur

3ª Categoria 11h – 12 h 

Gisela 35vs16Alex
ArnauArtur (supl.)
                                             12h – 13 h
 LLIURE    
1ª Categoria                        13h – 14h 
Sergi35vs29Fresno
CabauAbraham
JORNADA 18/11/18
INICI CAMPIONAT CATALUNYA

Infantil                                  9h-10h 

Marc14 vs 25Carla (Supl.)
RaquelGisela
3ª Categoria                       10 h – 11h
Dani35vs21Fede
MarcosArtur
Infantil                                11h – 12h
Dani24vs25Alex
Lalo (Supl.)Dídac
2ª Categoria                       12h – 13 h
Dídac P.33vs35Mariona 
SolanoCarles P
1ª Categoria                       13h – 14h 
Marcos26vs35Sergi 
HéctorCabau